Главная > Новости > «Енергоаудит – перший крок до енергоефективності та енергозбереження в багатоквартирному будинку»

«Енергоаудит – перший крок до енергоефективності та енергозбереження в багатоквартирному будинку»

12 марта 2018

Громадська спілка «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» спільно з Асоціацією Українсько-Німецька інженерна палата та Запорізькою Державною Інженерною Академією 06 березня 2018 року провела семінар для голів ОСББ та ЖБК міста Запоріжжя на тему «Енергоаудит – перший крок до енергоефективності  та енергозбереження в багатоквартирному будинку»

Відкрив семінар ректор Запорізької Державної Інженерної Академії Віктор Аркадійович Банах, який виступив з вітальним словом до присутніх.

В ході семінару були обговорені важливі  і дуже актуальні на сьогоднішній день питання:

  • Нормативно-правові акти, що регулюють проведення енергоаудиту в багатоквартирних будинках
  • Енергомоніторінг в багатоквартирному будинку. Необхідність, порядок і методи проведення.
  • Енергоаудит багатоквартирного будинку.

Спікерами на семінарі виступили Любов Карпенко — член Національної ради з питань функціонування ОСББ при КМУ, голова правління Громадської Спілки «ЗРЦ «КРУГ»; Віктор Шокарєв  – директор Запорізького відділення Державного підприємства  «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»; Сергій Ільїн – доцент кафедри тепло-гідроенергетики ЗДІА; Микола Удовиченко  – начальник відділу енергоаудитів  Асоціації Німецько-Українська інженерна палата.

В семінарі прийняв участь почесний гість заходу народний депутат України Сергій Тарута. Між присутніми та депутатом відбулася цікава та жвава дискусія по проблемним питанням в сфері житлово-комунального господарства

 

Сергій Тарута та Олег Кузьменко, президент Асоціації Німецько-Українська інженерна палата урочисто привітали та  нагородили переможців і учасників конкурсу, який проводила Інженерна палата спільно з Громадською Спілкою «ЗРЦ «КРУГ» на проведення енергоаудиту в житлових будинках. Переможці конкурсу одержали сертифікати на енергоаудит в своєму будинку, інші учасники конкурсу одержали заохочувальні призи.

Любов Карпенко – керівник Ресурсного Центру «КРУГ» підвела підсумки семінару, привітала  з жіночим святом 8 Березня та побажала всім учасникам семінару успіхів в їх нелегкій праці.

Комментирование отключено.