Дата: 07-09; 13-15 вересня 2021

Місце проведення: м. Запоріжжя, НУ «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА», вул. Жуковського, 64, ауд. 153

Дата: 21-23 вересня 2021

Місце проведення: м.Берлін, он-лайн

Проект VITAL ЕAST «Професійно-технічне навчання управителів багатоквартирних будинків і «хаус майстрів» в Запорізькій і Харківській областях України» є продовженням проекту VITAL «Професійно – технічне навчання управітелів житловий нерухомістю у Львівській області» (2018-2019гг). Проекти фінансуються Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини за програмою «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства та Росії».

Управитель багатоквартирного будинку – одна з ключових фігур таких проектів, яка координує комплексні завдання – фінансові, технічні, організаційні, комунікативні.

У новому німецько-українському проекті учасники семинарів отримають можливість ознайомитися не тільки з професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» та підвищити свою кваліфікацію, а і дізнатися про діяльність «хаус мастера». Ця професія завойовує все більшу популярність не тільки в Німеччини, а і в інших країнах.

Семінари будуть проводитися 7-9, 13-15, 21-23 вересня 2021 р. м. Запоріжжя, НУ «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА», вул. Жуковського,64, ауд. 153.

Семінари організовано з Ініціативи «Житлове господарство у Східній Європі» (ІWО, Берлін,) спільно з партнерами із Запоріжжя – Громадьска спiлка «Запорiзький ресурсний центр «КРУГ» і Харкова – Господарська некомерційна асоціація (фонд) власників житла недержавних форм власності ФОНД «СПРИЯННЯ», а також при активній участі представників Харківської та Запорізької обласних державних адміністрацій, партнеру ІWО зі Львівської області – Львівська громадська організація «Центр ДОСЛІДЖЕНЬ місцевого самоврядування» (ЦДМС), роль в проекті якого полягає в передачі досвіду навчання управителів багатоквартирних будинків у Львівської області.

Для 10 кращих учасників, які пройдуть навчання в рамках проєкту та успішно складуть екзаменаційний тест, буде організована освітня тижнева поїздка до Німеччини.

Контакты:

Господарська некомерційна асоціація (фонд) власників житла недержавних форм власності ФОНД «СПРИЯННЯ», м. Харків

Юля Самойлова, spriyannya-fond@ukr.net, тeл.: +38 099 92911 64

Громадьска спiлка «Запорiзький ресурсний центр «КРУГ»», м. Запоріжжя

Любовь Карпенко, krug.zp@ua.fm, тeл.: +38 097 31880 91

Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (IWO), м. Берлін

Лариса Шреккенбах, schreckenbach@iwoev.org, тeл.: +49 (0) 174 192 0673

Залишити відповідь