Нагадуємо, що Управбуд описав ключові правила інформгігієни в будинкових чатах у статті: https://cutt.ly/FADuPxr

У свою чергу Мінцифри поділилося такими простими правилами:

Перераховуйте кошти на допомогу армії чи населенню офіційним установам. Наприклад, через відповідну послугу в застосунку Дія — «Допомога армії». Або на порталі https://putina.net

Не повідомляйте своє місцерозташування та розташування наших військових вашим близьким, телефоном чи в месенджерах. Це може бути використано ворогом. Достатньо сказати, що ви живі-здорові.

Подбайте про додаткові джерела інформації, щоб бути в курсі подій в Україні. Ворог руйнує та захоплює телерадіосигнал, щоб транслювати пропаганду. Щоб мати доступ до новин, користуйтеся Дія TV у застосунку Дія, де 24/7 висвітлюється війна росії проти України.

Не поширюйте в соцмережах неперевірені новини та не сійте паніку.

Перевіряйте інформацію. Не пишіть у стані афекту. Зберігайте спокій. Спробуйте заспокоїти близьких, які піддалися паніці чи повелися на гучну «сенсацію».

Якщо побачите в соцмережах російську пропаганду — заблокуйте такий пост, подайте скаргу на нього або додавайте акаунт у бот СБУ для блокування https://t.me/black_listUA_bot

А ми іще раз наголошуємо, що дотримуватися безпеки зараз варто не лише у фізичній реальності, але й у інформаційній. Адже ворог і там веде з нами війну – тож і там йому необхідно давати відсіч!

Управбуд ОСББ Інфо

10 березня

Залишити відповідь