02-03 грудня відбувся заключний захід в рамках Проекту VITAL ЕAST «Професійно-технічне навчання управителів багатоквартирних будинків і ´хаус майстрів´

в Запорізькій і Харківській областях України».

В перший день у Львові відбувся workshop «Управитель житловою нерухомістю сьогодні в Україні – виклики воєнного часу, перспективи професії, лобіювання інтересів», в якому прийняли участь представники органів державної влади і місцевого самоврядування та управляючих компаній, ФОПи, які надають послуги в сфері надання житлових послуг, представники громадськості. Учасники обговорили результати та підвели підсумки Проекту, провели дискусію щодо роботи управителів та ОСББ в умовах війни, ролі управителів та міської влади в організації заходів по відновленню зруйнованого житла, взаємодії з власниками житла, обговорили проблеми з розселенням внутрішньо переміщених осіб.

Сергій Солтіс, керівник відділу супроводу ОСББ Львівської міської адміністрації, розповів про програми підтримки для ОСББ і управителів, які діють у м.Львові.

Любов Карпенко, керівник Запорізького ресурсного центру «КРУГ» доповіла про програму Фонду енергоефективності «Віднови дім».

Юлія Самойлова стала ініціатором дискусії щодо ринку соціального та орендного житла в Україні та шліхів забезпечення доступним житлом соціально незахищених верств населення та внутрішньо переміщених осіб.

Другий день було присвячено знайомству з термомодернізоаними будинками м. Новояворівськ, Львівська область. Учасників Проекту зустрів міський голова Володимир Мацелюх, який розповів про історію міста, його історію, розвиток та сучасний стан.

Екскурсію термомодернізованими будинками провела Галина Джулай, перший заступник міського голови, яка організовувала та забезпечувала виконання енергозберігаючих заходів в багатоквартирних будинках м. Новояворівськ.

В місті 102 багатоповерхівки, які потребують комплексної санації, із них 10 термомодернізовано в рамках Програми «ЕНЕРГОДІМ» Фонду енергоефективності (пакет «Б»). Місто Новояворівськ сьогодні серед лідерів по кількості термомодернізованих будинків і, незважаючи на війну, у них вже підготовлено 10 нових заявок на участь у програмі «Енергодім». Уже сьогодні мешканці багатоповерхівок економлять свої кошти за оплату послуг з теплопостачання від 40% до 50%.

Залишити відповідь