01 листопада в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району за ініціативою ГС «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія» відбулось засідання Круглого столу на якому обговорювались проблемні питання життєдіяльності ОСББ в сучасних умовах.

Учасники круглого столу: Левицький Дмитро, юрист Інституту місцевого розвитку, м.Київ, Погорєлова Вікторія, співзасновник руху ПроОСББ, голова правління ОСББ «Мотор», м.Київ, представники департаменту з управління ЖКГ Запорізької міської ради, керівники ресурсних центрів м.Запоріжжя, що опікуються діяльністю ОСББ/ЖБК, голови правлінь ОСББ.

Дмитро Левицький та Вікторія Погорєлова в своїх виступах зупинились на завданнях, які ставить сьогодення перед ОСББ та запропонували можливі шляхи їх вирішення.

В ході дискусії учасники обговорили питання оформлення, надання та монетизації субсидій, впровадження в діяльності ОСББ нових законодавчих актів, досягнення безконфліктних ситуацій во взаємовідносинах між співвласниками в будинку, інші актуальні питання життєдіяльності ОСББ.

 

Залишити відповідь