Відкрила семінар Любов Карпенко – член Національної ради з питань функціонування ОСББ при КМУ, голова правління Громадської Спілки «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ».

В ході семінару були обговорені питання, які часто виникають в діяльності ОСББ/ЖБК між співвласниками та головою правління внаслідок непорозуміння або некоректної поведінки між собою, а саме – як поводити себе в конфліктній ситуації.

Спікером на семінарі виступив Володимир Товарниченко – кандидат філософських наук, доцент кафедри українознавства та соціально-філософських наук ЗАПОРІЗЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ АКАДЕМІЇ. Він доповів присутнім про конфлікти з точки зору специфічної галузі знань, як конфліктологія. Були розглянуті такі питання:

  • Причини конфліктів
  • Конфлікти конструктивні та деструктивні
  • Сценарії конфліктів
  • Управління конфліктами

Різні темпераменти та моделі поведінки керівника ОСББ/ЖБК в конфліктних ситуаціях

Тема конфліктів в деяких ОСББ/ЖБК дуже гостра, але членам правління (а саме голові правління) незалежно від «погоди» в будинку треба працювати, бо інакше ситуація може дійти до тупикового стану.

Тому присутні із зацікавленістю ділилися між собою своїм досвідом виходу із суперечливої ситуації або подолання конфліктів в будинках.

 

 

В ході відкритої дискусії були обговорені питання, які традиційно можуть спровокувати конфліктну ситуацію між мешканцями та правлінням будинку. Було запропоновано багато ідей, які допомагають згладити гострі моменти та уникнути непорозуміння.

 

 

 

Після відкритої дискусії присутні подякували всім доповідачам за цікаву та дуже корисну інформацію і підтримали пропозицію зустрічатись хоча б раз в квартал для спільного обговорення загальних проблем в діяльності ОСББ/ЖБК.

Залишити відповідь