Міністерство соціальної політики України підготувало новорічний подарунок – проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» (далі Проект). З повним текстом Проекту постанови можна ознайомитися за посиланням https://www.msp.gov.ua/projects/374/

Відповідно до Проекту з 01 січня 2019 року планується ввести новий порядок отримання житлових субсидій. Про анонсована монетизація житлових субсидій, насправді, залишилась тільки в назві Проекту постанови.

Даний проект не вносить суттєвих змін в існуючий порядок отримання житлових субсидій, а більш того, ще й ускладнює їх отримання і повністю нівелює поняття «монетизації».

Громадська спілка «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» звернулась з вимогою до Міністра соціальної політики України Реви А.О. з вимогою зняти з обговорення даний Проект і розробити новий проект змін щодо надання житлових субсидій, ґрунтуючись на принципі: держава за рахунок коштів державного бюджету надає допомогу, а громадянин її отримує, без втручання третьої особи.

 

Залишити відповідь