Відкрила семінар Любов Карпенко – член Національної ради з питань функціонування ОСББ при КМУ, голова правління Громадської Спілки «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ».

В ході семінару були обговорені питання, які стосуються налагодженню роботи електричних систем у будинку: від постачання електрики до питань економії електричної енергії у будинку в цілому, а саме:

  1. Забезпечення житлового будинку електроенергією в умовах нових реалій законодавствах
  2. Розумне світло усередині та зовні багатоквартирного будинку
  3. Альтернативні джерела забезпечення гарячого водопостачання і електропостачання місць загального користування в багатоквартирному будинку

Спікерами на семінарі виступили: Любов Карпенко – голова правління ГС «ЗРЦ «КРУГ»; Олексій Бугров – заступник директора з енергозбиту ПАТ «Запоріжжяобленерго»; Костянтин Кучерявий – заступник директора ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»; Михайло Макаров – регіональний менеджер ТД «Одескабель»; В’ячеслав Плетенець – технічний керівник ТЦ «Теплостар».

Основні питання від керівників ОСББ та ЖБК були до представників ПАТ «Запоріжжяобленерго» та ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» у зв’язку з переформатуванням відносин між споживачами електричної енергії та її постачальниками. Але всі питанні були роз’яснені, нову інформацію було доведено до кожного присутнього, деякі претензії до постачальників електричної енергії були прийняті.

Учасникам семінару були представлені нові можливості застосування найсучасніших технологій освітлення загальних місць користування та прибудинкової території від Торгового Дому «ОДЕСКАБЕЛЬ».

Представники ТЦ «ТЕПЛОСТАР» надали інформацію про нові альтернативні технології здобуття електрики для освітлення під’їздів. Але найбільшу зацікавленість викликала інформація щодо альтернативного джерела гарячого водопостачання для будинку. Присутні на семінарі погодилися, що ця пропозиція хоч і досить «сира» для практичного застосування у багатоквартирному будинку, але заслуговує на роздуми.

Семінар пройшов у форматі відкритого діалогу та дискусії. Присутні подякували доповідачам за цікаву та корисну інформацію.

Наприкінці семінару Любов Карпенко привітала всіх з Новим роком та Різдвом Христовим та побажала всім міцного здоров’я та успіхів в нелегкій праці голови правління ОСББ/ЖБК.

Залишити відповідь