НКРЕКП 10 грудня 2018 року постановою №1763 затвердила нові тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються КОНЦЕРНОМ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

В житлових будинках з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії тариф складає 1481,07грн/Гкал, а для абонентів житлових будинків без приладів обліку з урахуванням перерахунку на фактичну температуру січня – 42,026грн/кв.м.

Сьогодні в багатьох будинках ОСББ/ЖБК м.Запоріжжя та Запорізької області, які скористалися державною програмою «Теплі кредити» і улаштували індивідуальні теплові пункти з температурними регуляторами та виконали роботи з балансування стояків опалення, мешканці отримають квитанції з економією витрат на оплату послуг опалення від 15% до 50%.

Тариф з централізованого постачання гарячої води з січня складає:

  • 87,33грн за 1 куб.м – за умови підключення рушникосушильників;
    80,74грн за 1 куб.м – за умови відсутності рушникосушильників.

На превеликий жаль, це не останнє підвищення. З кожним подорожчанням ціни на газ і збільшення розміру мінімальної заробітної плати, тариф на теплову енергію буде збільшуватись. Тому всім нам треба економити ресурси та виконувати енергозберігаючі та енергоефективні заходи як в кожній квартирі, так і в будинку в цілому.

Залишити відповідь