З таким порядком денним в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана відбулась конференція, в якій прийняли участь представники міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України, Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, органів державної влади та місцевого самоврядування, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, профільних громадських спілок та організацій, підприємств, що надають житлові послуги, ОСББ з різних регіонів України.

В рамках конференції відбулась відкрита дискусія щодо практичної реалізації закону України «Про житлово-комунальні послуги», професійного рівня надавачів послуг, які повинні надавати якісні житлово-комунальні послуги та забезпечити їх безпеку, налагодження співпраці професійної та експертної спільноти із органами, що мають забезпечувати ринковий нагляд та захист прав споживачів.

Учасники конференції напрацювали пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів, що регулюють взаємовідносини в сфері житлово-комунального господарства.

Залишити відповідь