На дворі травень, багатьом здається, що наступив сезон відпусток і відпочинку. Але якщо мешканці домівок не бажають мерзнути в квартирах наступної зими, або бажають, щоб будинок був затишним та, як кажуть «у повному порядку», треба вже зараз починати складати план підготовки будинку до нового осінньо-зимового періоду.

Громадська спілка «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» при підтримці Запорізької обласної федерація роботодавців (ЗОФР), Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» провела семінар для голів ОСББ та ЖБК з питань підготовки будинку до опалювального сезону.

З привітальним словом до учасників семінару звернувся виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» – Валерій Крайній

В ході зустрічі обговорювалися такі питання:

  • нормативна база з питань підготовки об’єктів ЖКХ до опалювального сезону
  • технічні вимоги до підготовки теплових мереж в багатоквартирних будинках
  • вимоги правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону

Спікерами на семінарі виступили Любов Карпенко – голова правління Громадської спілки «ЗРЦ «КРУГ»; Олена Арсланова – провідний інженер служби технічного аудиту «Концерну «Міські теплові мережі».

Своїм практичним досвідом підготовки теплових мереж до запуску опалення з присутніми поділився Юрій Качан, головний інженер управляючої компанії «Р.Е.М.», який має 20-річний досвід запуску опалення в житлових будинках. Він вказав головам правлінь на такі технічні нюанси, які можна дізнатися лише шляхом проб та помилок.

Про необхідність та періодичність проведення промивки мереж опалення присутнім розповів Богдан Хижняк – заступник директора компанії «Вектор – прайм».

Але запуск опалення – не єдине питання в підготовці будинку по зими, ще бажано закінчити всі поточні і капітальні ремонти, прочистити вентиляційні канали, провести дератизацію та дезінсекцію по підвалах.

Як завжди у присутніх було багато запитань, на які відповідали спікери семінару.

Наприкінці семінару відбулося спілкування голів ОСББ та ЖБК між собою, яке вже стало традиційним для семінарів, які організовує Громадська спілка «КРУГ».

Залишити відповідь