1 травня 2019 року вступив в дію закон України «Про житлово-комунальні послуги». І хоча його практичне застосування було відкладено до 01 травня 2020 року співвласникам будинків треба знати його особливості, щоб обрати за якою схемою будуть сплачувати за комунальні послуги.

З привітальним словом до присутніх виступив Геннадій Васильчук, проректор з наукової роботи ЗНУ, депутат міської ради, який висловив свою підтримку до голів ОСББ і закликав присутніх активніше працювати з депутатами різних рівнів, щоб отримувати фінансову підтримку для ОСББ та ЖБК.

Іван Каріка – начальник відділу післядіпломної освіти ЗНУ розповів присутнім про навчальні програми інженерного інституту ЗНУ для голів ОСББ та ЖБК, які мають намір підвищити свою професійну кваліфікацію з управляння будинком.

Далі, в ході семінару були обговорені важливі та гостро-актуальні на сьогоднішній день закони України:

  • Закон України «Про житлово – комунальні послуги»
  • Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

Спікером виступила Любов Карпенко – голова правління ГС ЗРЦ «КРУГ». І хоча представники КП «Водоканал» та Концерну МТМ, яких запрошували на семінар, не знайшли часу для того, щоб бути присутніми на семінарі, все одно зустріч виявилася дуже продуктивною для учасників. Були обговорені всі підзаконні акти, всі види договорів, надані рекомендації щодо дій голів правлінь у будинках щоб допомогти своїм мешканцям прийняти максимально вигідний варіант співпраці із надавачами послуг.

Залишити відповідь