АТ «ОГС «ЗАПОРІЖГАЗ» пропонує управителям та ОСББ/ЖБК укладати договори на технічне обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ).

07 серпня в департаменті з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради відбулась нарада під головуванням заступника департаменту Геннадія Борисова на якій розглядався проект договору.

В нараді прийняли участь представники управляючих компаній КП «ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС», КП «НАШЕ МІСТО», ТОВ «Керуюча компанія «МРІЯ», ТОВ «Місто для людей Запоріжжя», представники ОСББ, ГС «ЗРЦ «КРУГ» та комітету ЖКГ Громадської ради при Запорізькому міському виконавчому комітеті.

На нараді було розглянуто проект Договору технічного обслуговування системи газопостачання газового обладнання (крім ВОГ), розробленого АТ «ОГС «ЗАПОРІЖГАЗ» і одноголосно прийнято рішення щодо формування протоколу розбіжностей до нього окремо від управляючих компаній і від ОСББ/ЖБК.

Також всі учасники наради окремо зауважили на те, що при здачі житлових будинків в експлуатацію виконавча документація по будинковим газовим мережам була передана свого часу ДП по газопостачанню та газифікації «Запоріжгаз», правонаступником якого є АТ «ОГС «ЗАПОРІЖГАЗ», тому вся виконавча технічна документація знаходиться в архіві підприємства і вимоги щодо її виготовлення за рахунок співвласників будинку, які передбачені в проекті договору є безпідставними.

Залишити відповідь