АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАПОРІЖГАЗ» розробило і пропонує управителям та ОСББ/ЖБК укласти договір технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ).

Щотижня в департаменті з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради проходять наради за участю представників КП «Запоріжремсервіс», КП «Наш місто», ТОВ «Керуюча компанія «Мрія», ТОВ «Місто для людей Запоріжжя», представників громадських організацій, які опікуються діяльністю ОСББ/ЖБК.

Цієї ж темі було присвячена зустріч, яка відбулась в ГС «ЗРЦ «КРУГ», учасники якої одностайно дійшли згоди, що згідно чинного законодавства України існує дві моделі вирішення питання щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання :

Модель №1 формується на підставі «Рішення співвласників багатоквартирного будинку» – технічне обслуговування та поточний ремонт здійснюється суб’єктом визначеним співвласниками багатоквартирного будинку за рахунок співвласників.

Модель №2 формується на підставі чинного законодавства – комунальна послуга з постачання та розподілу природного газу надається виключно на підставі індивідуальних договорів. Плата з постачання та розподілу газу за індивідуальним договором складається з:

1) плати за послугу, що розраховується відповідно до засад формування та встановлення цін/тарифів на відповідну комунальну послугу, визначених законом;

2) плати за технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують надання відповідної послуги. Кошторис витрат на газопостачання є невід’ємною частиною відповідного договору.

Для розгляду проекту договору, наданого АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАПОРІЖГАЗ» необхідно від даної організації отримати наступні документи, які є невід’ємною частиною договору і впливають на його суттєві умови:

– копії ліценцій та дозвільних документів на види діяльності організації;

– перелік робіт/послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання;

– перелік робіт/послуг з поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж газопостачання;

– розрахунок вартості робіт/послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання на одиницю виміру;

– розрахунок вартості робіт/послуг з поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж газопостачання.

Залишити відповідь