З метою підвищення відповідальності фізичних та юридичних осіб за правопорушення в сфері благоустрою, захисту прав громадян на відпочинок та безпеку, боротьби зі стихійними звалищами, захаращенням території міста Запоріжжя виконавчий комітет Запорізької міської ради вирішив надати повноваження щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення посадовим особам, у тому числі і головам правлінь ОСББ та ЖБК.


По ініціативі Громадської спілки «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» за участю представників адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЗМР, 10 вересня відбувся семінар для представників ОСББ та ЖБК, які є членами громадської спілки, з питань належного оформлення протоколів про адміністративні правопорушення.


З привітальним словом до присутніх виступила голова правління Громадської спілки «ЗРЦ «КРУГ» Любов Карпенко, яка зазначила актуальність та важливість теми семінару. Спікерами на семінарі виступили: Броско Ганна – відповідальний секретар адміністративної комісії при ВК ЗМР і Аксьонова Ірина – юрисконсульт департаменту правового забезпечення ЗМР.


В ході зустрічі обговорювалися такі питання:

  •  Правила та порядок здійснення благоустрою та утримання територій загального користування;
  •  Права та обов’язки громадян у сфері благоустрою м. Запоріжжя;
  •  Cтатті, за якими кваліфікуються адміністративні правопорушення;
  •  Порядок оформлення протоколів посадовими особами

Після наданої інформації, дискусій та відповідей на запитання присутні висловили думку, що подібні семінари мають бути періодичними, бо головами правлінь в будинках становляться звичайні мешканці будинків, а посада, яку вони займають, потребує від людини буди авторитетною, але справедливою та юридично об’єктивною.

Залишити відповідь