03 грудня 2019 року в Узбекистані пройшла заключна конференція проекту PRO HAUSE “Перехід до професійного управління житлом – підготовка модернізації житлового багатоквартирного фонду”.

Організатори конференції –Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (IWO), м.Бердін, Німеччина, Асоціація організацій професійних управителів, що обслуговують житловий фонд, (ПБХКТ Уюшмасі), м.Ташкент, Узбекистан. Конференція проойшла при підтримці Міністерства житлово-комунального обслуговування Республіки Узбекистан.

На конференції були представлені результати Проекту, а також інформація про те, яким чином країни-партнери вирішували поставлені завдання, з якими проблемами, викликами вони зіткнулися і як їх спільно долали.

В роботі конференції взяли участь Експерти з Белпрусі, Німеччини, Литви, України, Естонії, які представили досвід своїх країн, накопичений в ході реформ ЖКГ та обговорили зі своїми колегами з Казахстану і Узбекистану успіхи, досягнення, а так само проблеми і можливі шляхи їх вирішення.

Такий обмін досвідом дуже важливий для налагодження партнерської мережі між країнами ЄС, Східної Європи та Центральної Азії в сферах житлового законодавства, управління, утримання і енергоефективної модернізації житлового фонду, залучення власників житла в процес управління спільним майном, розвитку професійного управління багатоквартирними будинками.

Залишити відповідь