Норми ст. 14 Закону України «Про ЖКП» встановлюють можливість за рішенням співвласників агатоквартирного будинку обрати одну з моделей організації договірних відносин за кожним видом комунальної послуги. Цей Закон набирав чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та діє з 1 травня 2019 року.

Згідно п.3 Перехідних положень Закону України «Про ЖКП» Договори про надання комунальних послуг, укладені до введення в дію цього Закону, зберігають чинність на умовах, визначених такими договорами, до дати набрання чинності договорами про надання відповідних комунальних послуг, укладеними за правилами, визначеними цим Законом. Такі договори мають бути укладені між споживачами та виконавцями комунальних послуг протягом одного року з дати введення в дію цього Закону, тобто до 01 травня 2020року.

Саме цій темі були присвячені тренінги для голів ОСББ/ЖБК, які пройшли в ГС ЗРЦ «КРУГ» 13, 20 та 27 листопада. Учасники тренінгу обговорили – види договорів їх переваги і недоліки, порядок оплати, відповідальність, порядок прийняття рішення про обрання виду договору, порядок встановлення загально будинкових приладів обліку комунальних послуг з водопостачання та теплопостачання.

Залишити відповідь