Другий рік діє Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Відповідно до п.5 ст.18 цього закону управитель – юридична особа зобов’язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків).

11 лютого в Запоріжжі відкрились курси з підвищення кваліфікації управителів багатоквартирних будинків. Це вже друга група.

Навчання в начальному центрі «ЕМАУ-Академія» у партнерстві з Національним технічним університетом «Запорізька політехніка» триватиме 72 академічні години.

До викладання запрошені, як досвідчені практики в сфері управління житлом, так і сертифіковані спеціалісти в сфері технічного регулювання.

До складу групи увійшли представники комерційних приватних підприємств «КК «НАШ ДІМ ЗАПОРІЖЖЯ», ТОВ «ТРАНСЮГСЕРВІС», ПРАТ «Бердянське підприємство теплових мереж», ТОВ «АВІКОН ГРУП», Фізичні особи-підприємці, які надають послуги в сфері житлово-комунального господарства, голови правлінь ОСББ, які планують стати управителями.

Залишити відповідь