11 березня в Запоріжжі відбулась офіційна презентація Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ».


Захід проходив у два етапи.

І – підписання Меморандумів про співпрацю між Фондом енергоефективності та органами місцевого самоврядування (представники м.Запоріжжя та 8 ОТГ Запорізької області.) та спілкування з місцевими СМІ. Підписанти Меморандуму: Володимир Буряк, міський голова м.Запоріжжя, голови ОТГ та Вячеслав Коваль, фінансовий директор Фонду енергоефективності.


ІІ – презентація програми «ЕНЕРГОДІМ». Презентували Програму та відповіли на запитання учасників: В’ячеслав Коваль, фінансовий директор Фонду енергоефективності та Тарас Оборонов, експерт з енергоефективності відділу навчання Фонду ЕЕ.

Віктор Гординський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради презентував міську Програму підтримки енергоефективних заходів для ОСББ у м.Запоріжжі.

 

Ігор Галочка та Геннадій Устімов розповіли про підтримку ОСББ з боку IFC (Міжнародної Фінансової Корпорації) та Проекту ЄС/ПРООН/ HOUSES.

Цікавим став виступ Сергія Прийми, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мелітопольської міської ради, який розповів про місцевц програму підтримки енергоефективних заходів в будинках ОСББ м.Мелітополя.


Організатори заходів: Фонд енергоефективності, Проект ЄС/ПРООН/ HOUSES, IFC, Запорізька міська рада.

Учасники – представники органів місцевого самоврядування, підприємств, що надають послуги в сфері управління житлом, профільних громадських організацій та спілок, голови правлінь ОСББ м.Запоріжжя та Запорізької області.

Залишити відповідь