9 листопада 2017 року Верховна Рада прийняла новий закон «Про житлово-комунальні послуги», який багато в чому змінив відносини в сфері житлово-комунального господарства.
Новацією цього закону стало те, що в житловому господарстві ми перейшли від послуги з утримання будинку і прибудинкової території до послуги з управління багатоквартирним будинком. Ця норма Закону вимагає від надавачів такої послуги більш професійної підготовки.
В Запоріжжі ще одна група фахівців в сфері управління житлового господарства пройшла навчання на базі Національного технічного університету «Запорізька політехніка» за курсом «ПІДГОТОВКА МЕНЕДЖЕРІВ (УПРАВИТЕЛІВ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ (ГРУПИ БУДИНКІВ) ТА/АБО КЕРІВНОГО СКЛАДУ ПІДПРИЄМСТВ ЖКГ, ЩО НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ З УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ» і отримала сертифікати.
Пандемія Коронавірусу COVID-19 внесла свої зміни в процес підготовки і здачі кваліфікаційного іспиту.
Професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» слухачі, що пройшли навчання, проходили в режимі «онлайн».
Працівники Сертифікаційного центру «Стандарт» підготували необхідну документацію і приймали іспит в режимі Скайп-конференції. Сьогодні всі слухачі отримали кваліфікаційні сертифікати.

Залишити відповідь