В рамках Проекту ЄС/ПРООН/HOUSES, який має на меті поширення інформації щодо діяльності активно працюючих у регіоні об*єднань співвласників багатоквартирних будинків, об’явлено Конкурс кращих практик ОСББ-2020 в Запорізькій області .

До участі у конкурсі запрошуються всі зацікавлені особи, які зареєструвались на цифровій платформі http://www.hauses.in.ua/

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ КРАЩИХ ПРАКТИК ОСББ-2020

в рамках Проекту ЄС/ПРООН/HOUSES

в Запорізькій області

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає організаційні рамки/умови проведення конкурсу кращих практик ОСББ-2020 в рамках Проекту ЄС/ПРООН/HOUSES в Запорізькій області.

1.2. Конкурс кращих практик ОСББ в рамках Проекту ЄС/ПРООН/HOUSES в Запорізькій області (далі – Конкурс) проводиться з метою поширення інформації щодо діяльності активно працюючих ОСББ у регіоні.

1.3. У Конкурсі можуть брати участь усі бажаючі ОСББ, що мають місцезнаходження в Запорізькій області та зареєстровані на електронній цифровій платформі http://www.houses.in.ua/.

1.4. Напрямки тем робіт, що подаються на Конкурс, мають відповідати одній з наступних категорій:

– Екологія та благоустрій;

– Заходи з енергозбереження та/або енергоефективності;

– Сусідські ініціативи/Добросусідство;

– Співпраця з місцевою владою;

Протидія пандемії COVID-19 та/або подолання її наслідків.

1.5. Заявки на Конкурс повинні відповідати критеріям, встановленим цим Положенням та подаються на електронну пошту організатора Конкурсу: hennadii.ustimov@undp.orgз поміткою «На конкурс ОСББ HOUSES».

1.6. Прийом заявок на Конкурс здійснюється до 18:00 18 грудня 2020 року.

ІІ. Керівництво Конкурсом

2.1. Організатором Конкурсу є координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Запорізькій області, який здійснюють загальне керівництво Конкурсом.

2.2. Керівництво Конкурсом здійснюється Конкурсною комісією у складі 5 (п’яти ) осіб.

2.3. До складу Конкурсної комісії з правом вирішального голосу входять: координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Запорізькій області (голова комісії); експерт з комунікацій та моніторингу ПРООН; представник асоціації ОСББ/громадської спілки ОСББ Запорізької області; представник громадського ХАБу Запорізької області; представник партнерської організації щодо втілення програми Фонду енергоефективності «Енергодім».

2.4. Персональний склад Конкурсної комісії затверджується Організатором Конкурсу.

2.5. Організатор Конкурсу може долучати до роботи Комісії з правом дорадчого голову представників ЗМІ регіону; представників структурних підрозділів ОДА/ОР/місцевих рад, що відповідають за впровадження політики в сфері ЖКГ та розвитку ОСББ; представників центру енергоефективності області та інших фахівців.

ІІІ. Умови проведення конкурсу

3.1. На Конкурс подаються роботи (опис кращих практик), спрямовані на поширення досвіду кращих практик ОСББ.

3.2. Для участі в Конкурсі учасникам необхідно подати такі матеріали:

– заповнену форму заявки на участь у конкурсі успішних історій ОСББ за встановленою формою (додається);

  • документи та матеріали, що підтверджують успішну(-і) історію (-ії) в довільній формі;
  • фото/відео матеріали;
  • презентація (за бажанням).

3.3. Матеріали, що не відповідають умовам конкурсу та/або подані після кінцевого терміну приймання заявок – 18:00 18 грудня 2020 року – до розгляду та оцінювання прийматись не будуть.

IV. Порядок проведення Конкурсу, розгляду та оцінки конкурсних робіт

4.1. Підсумки проведення конкурсу будуть оголошувати не пізніше ніж через 4 тижні після закінчення Конкурсу. Результати конкурсу будуть висвітлюватись на сторінці houses.in.ua та в соціальних мережах ПРООН в Україні.

4.2. Якщо роботу подано з порушенням вимог цього Положення, конкурсна комісія має право її не розглядати.

4.3. Конкурсні роботи оцінюються за такими критеріями:

  • оригінальність та інновативність ідеї – 10 балів максимально;
  • ступінь залучення до ініціативи мешканців будинку або інших ОСББ та партнерів – 10 балів максимально;
  • стадія фіналізації та ефект від реалізації ініціативи, а також сталість соціального чи фінансового результату – 10 балів максимально;
  • можливість та легкість реплікації – 10 балів максимально;
  • рівень співпраці з владою – 10 балів максимально.

Загальна максимальна сумарна кількість балів – 50.

V. Авторські права

5.1. ОСББ мають забезпечити дотримання авторських прав на роботу, що подається на Конкурс.

5.2. Подаючи свої матеріали для участі в Конкурсі, учасники автоматично надають право на його некомерційне використання та поширення (розміщення в мережі Інтернет, включно на інформаційних сторінках Представництва ЄС в Україні, ПРООН в Україні та партнерами, включення у творчі проєкти організатора, використання в навчально-виховній роботі тощо) ПРООН в Україні та партнерами.

5.3. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і авторам не повертаються (за згодою).

VІ. Учасники конкурсу

6.1. Учасниками конкурсу можуть бути, як новостворені (2019-2020) ОСББ, так і ОСББ, які вже мають значний досвід діяльності. Для кожної категорії – новостворених та досвідчених ОСББ – є окрема номінація.

6.2. Одне ОСББ може представити на Конкурс лише один приклад кращих практик.

VІІ. Відзначення переможців Конкурсу

7.1. Підсумки проведення Конкурсу та перелік переможців, затверджуються рішенням конкурсної комісії не пізніше 20 січня 2020 р.

7.2. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та винагородами (два перших місця – цінними подарунками/або грошовими коштами в еквіваленті три тисячі гривень, два других місця – цінними подарунками/або грошовими коштами в еквіваленті дві тисячі гривень, два третіх місця – цінними подарунками/або грошовими коштами в еквіваленті однієї тисячі гривень кожний).

7.3. Результати конкурсу з врученням нагород переможцям оголошуються під час проведення найближчого заходу обласного рівня.

Додаткова інформація надається за телефоном: 050-386-92-25, Геннадій Устімов, координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Запорізькій області або по e-mail: hennadii.ustimov@undp.org.

Для участі в Конкурсі необхідно подати заявку до 18:00 18 грудня 2020 року (додається)

Залишити відповідь